Hakkımızda

IT sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz, çalışmalarına elektrik ve elektronik sektörünün önde gelen firmalarından ENC Medikal San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. bünyesinde bilgi işlem merkezi olarak başlamıştır. 2004 yılında bilgi işlem departmanı Muse Sistem Bilgisayar Elek. San. ve Tic. Ltd. Şti. çatısı altında yeniden yapılandırılarak bilişim faaliyetlerini daha geniş bir perspektifte sürdürme kararı alınmıştır.

Muse Sistem bilgi teknolojilerinde yer alan; yazılım üretimi, donanım ve network, müşteri destek, danışmanlık, projelendirme alanlarında entegratör bir firma olarak, aranan, güvenilir ve lider bir kuruluş olmayı kalite politikası olarak benimsemiştir.

Muse Sistem bilişim dünyasının devleri olan kuruluşlarla çözüm ortaklığı yaparak teknolojisini güncel olarak tutmakta, projelerine on-line destek vermekte ve müşteri memnuniyetine ve günün ihtiyaçlarına göre beklentilerine en iyi hizmet vermeyi görev kabul etmektedir.

Muse Sistem, Pyro POS markası ile Horeca, konuk ağırlama sektöründe restoran ve oteller için yazılım ve donanım çözümleri sunmaktadır.